כפיה דתית? סיפורה של שפחה? תלוי מתי שואלים.
אותם אלה שזועקים שמא תהיה כאן מדינת הלכה ו"בנות לא תוכלנה ללבוש גופיות ומכנסיים קצרים" מגלים אכפתיות רבה כאשר מדובר במוסלמים, מוסלמים שחגגו כאשר מחבל רצח בחווארה את האחים למשפחת יניב, הלל ויגל הי"ד.
פעיל השמאל ד"ר ערן צדקיהו, בשיתוף עם "הפורום לחשיבה איזורית", פרסם הזמנה לסיור בחווארה שמטרתו, לפי מארגניו, היא "לייצר מפגש והיכרות עם המציאות היום-יומית של חיים תחת כיבוש". בהזמנה התבקשו המשתתפים להגיע בלבוש "מותאם חברתית" – "מכנסיים ארוכים, ללא גופיות וכו'".
מעניין שמה שמוגדר כ"לבוש מותאם חברתית" במקרה אחד, מוגדר כ"כפיה דתית", "איראן", "טאליבן" ו"סיפורה של שפחה" במקרה אחר.
האם השמאל הישראלי רוחש כבוד כלפי המנהגים והערכים של דת האסלאם יותר מאשר כלפי היהדות?
![אין גבול לצביעות! משתתפי סיור השמאל בחווארה התבקשו להגיע בלבוש צנוע 2 hofit](https://secure.gravatar.com/avatar/8614fde96e5af068987e17e4792682a6?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
מה חדש בכך בני קורח לא מתו יש בכל דור דור וגם אלה ילכו בעקבותם בבא
הזויים בוגדים בעם ומתחנפים לערבים הם הייחידים שנותרו להצביע עבורם כול השאר מקיאים אותם מעוררי בוז אחד אחד.