הרב ד"ר פיירמן, מרצה ב"בצלאל" לשעבר, מסביר שהנעשה בישראל הוא ביטוי למגמה עולמית של פירוק הציוויליזציה הלבנה: "תרבות המערב הגיעה לקיצה – היא נכבשת על ידי האסלאם, כשגם סין נושפת בעורפה".
העולם שואף כעת לעבור מלאומנות לגלובליזציה – ״זה טוב לכל האנושות חוץ מאשר לעם ישראל״.
לדברי הרב פיירמן, פועלים מול ישראל כוחות חזקים שרוצים לטשטש את הלאומיות שלה. אחד האמצעים לכך הוא בהשפעה על צה"ל – כבר לא באים לצבא כדי להלחם, אלא בשביל אג'נדות חינוכיות, חברתיות ופוליטיות – וזה מפרק אותו מבפנים. אותו דבר קורה גם בכלכלה ובתחומים נוספים.
התוצאה: השמאל הישראלי הצליח להחליף את הריבון במדינה.
מה ניתן לעשות מול המגמות האלה?
מדוע גלובליזציה אינה טובה לישראל?
כיצד יאיר לפיד הופך את המגרעות שלו ליתרונות?
צפו בראיון המלא
![הרב ראובן פיירמן: מהי הטקטיקה המתוחכמת של השמאל? 1 Emuna Frid](https://secure.gravatar.com/avatar/dede4474ec57115e8443aef6abed8707?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
Author: Emuna Frid
כותבת
זה ממש לא סוד שהשמאל בעיקביות ובעורמה רבה השתלט על כל מוקדי הכוח שבראשם הצבא וכלכלה
בסיוע שונאי ישראל חיצוניים ופנמיים כדי להוציא את עם ישראל מתורת משה ולהפוך את ישראל כאחת העמים 🤣גדולים מהם ניסו ולא עלה ביידם , הציבור רדום מאוד ושבוי לחומר ולממון וזה יגרום לגזרות קשות
ה׳ ירחם
הזוהר הקדוש כבר לפני 2000 שנה מתאר במדוייק את אחרית הימים ממש אחד על אחד