ראש אגף התקציבים באוצר, יוגב גרדוס, יוצא תדיר נגד חרדים בצורה קשה, כמו גם נגד מדיניות השר ומדיניות הממשלה.
מי שאמור להיות "שומר סף" של הקופה הציבורית התגלה השבוע במלוא צביעותו: מיכאל שמש מ"כאן 11" חשף מסמך שנחתם על ידי גרדוס בתקופת ממשלת בנט-לפיד, שמאשר העברת סכום אדיר – יותר ממיליארד שקלים – לשני ח"כים חרדים, וזאת בתמורה להצבעה אחת – בעד תקציב הממשלה.
יואל ישורון, מרצה בכיר למדע המדינה, מבהיר שכאשר אדם בתפקיד בכיר כל כך מדבר באופן מקצועי כביכול על הסכנה הכלכלית שתגרם לישראל בגלל החרדים, הציבור רואה בהם כמי שעושקים את הקופה הציבורית, ואז "לא פלא שכל ההפגנות מופנות כלפיהם – באופן אנטישמי של ממש".
עוד מוסיף ישורון כי הפוליטיזציה של הפקידים מוטה שמאלה באופן מובהק, והם יודעים שיש להם גב חזק של התקשורת ושל בג"ץ אם ירצו לשבש את מדיניות השלטון – "היום הפקידים והיועמ"שים הם שמנהלים את המדינה".
האם, בדומה לארה"ב, צריך להחליף את כל המשרות במשרדי הממשלה כאשר מתחלף השלטון?
צפו בראיון המלא
מרים פרץ: "כשאני רואה את הדגל מתנופף – אני יודעת מה המחיר ששילמנו עבורו"
![התגלה שתול של השמאל במשרד האוצר?! 1 Emuna Frid](https://secure.gravatar.com/avatar/dede4474ec57115e8443aef6abed8707?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
Author: Emuna Frid
כותבת
עדיין לא הבנתם שצריך לזרוך את כל המערכת הפקידותית ששולטת במדינה איך עדיין הם לא הוחלפו
הממשלה הרישמית במדינה אשר נבחרה ברוב המצביעים בבחירות האחרונות חייבת לנקות את המרחב הישראלי מהאויבים מבפנים !!! המתנכלים לנבחרי העם והריבון.