"זה כמעט כמו לחיצה על כפתור" מסבירה מטי אבוחצירא, יועצת לבריאות טבעית "וזה הטיפול הכי חזק מבחינת תוצאות. לקחתי מספר טכניקות ועשיתי מעין קומבינציה – תוך כדי תנועה הוספתי כלים שלמדתי בעבר מעבר לבריאות טבעית וכשראיתי תוצאות מיידיות נדהמתי".
בזכות הקורונה, אבוחצירא התחילה לטפל דרך הזום "זה עובד מעולה. אני עובדת רק עם נשים. זה עובד על דברים פיסיולוגיים וגם נפשיים. כל טיפול לוקח משעה ומעלה ולא צריך הרבה טיפולים. זה מתחיל בתשאול קצר אבל עם טכניקת נשימות איכותית- לא צריך הרבה. זה עובד כמו קסם".
אבוחצירא מדגימה קצרות איך זה עובד ומסבירה גם למה.
צפו בראיון המלא
כדאי לך מאוד להכיר את שיטת כינור לב של דר ליפו
זה אפליקציה חדשנית , להרפיית הסטרס.
משלב נשימות , ושמיעה של השתנות קצב דופק הלב , באמצעות הקשבה לניגון המסונכרן פעימות הלב שלך..זה חזק מאוד. ומרפה מווסת ומרגיע מאד.
מומלץ.
מאפשר גם עצמאות , של עבודה עצמית בלא תלות במטפל.
ואפשר גם עם מטפל.
Kinorlev.co.il