לאה פוטר היא בעלת קליניקה בבני ברק ומרים עמנואל היא בעלת קליניקה בירושלים ושתיהן גילו את שיטת הנוירופידבק לפני מספר שנים ונשבו בקסמיה.
מה זה בעצם?
"הכל מתחיל בראש" קובעת עמנואל "גלי המוח הם המוליכים החשמליים וכשהם חורגים מהנורמה, יש חריקות. הן שגורמות, למשל, לחרדות, לדיכאון. השיטה עוזרת לאזן ולהחזיר את המצב לטווח הנורמה".
איך זה עובד טכנית?
פוטר: "המטופל מחובר לאלקטרודות וזה עובד על התניה. אין צורך בשיתוף פעולה וכמובן שזה לא כואב. כל טיפול אורך כ 33 דקות ובדרך כלל צריך מספר אימונים. זה מאד אינדיבידואלי".
השיטה מיועדת לכל גיל- מגיל לידה ועד למבוגרים.
פוטר ועמנואל מספרות על סיפורים אישיים ומפתיעות כשהן מגלות כיצד נחשפו בעצמן לשיטה. צפו בראיון המלא