עו"ד חדד ליאיר לפיד: "זו לא הפעם הראשונה שבה אתה מספר סיפורים שאינם קשורים למציאות"

דרמה במשפט נתניהו: עם סיומה של החקירה הראשית, החל עו"ד עמית חדד לנהל את החקירה הנגדית כשהוא שם לו למטרה להוכיח את אי-האמינות של העד יאיר לפיד

Artboard 22 copy 12

עדותו של יאיר לפיד נפתחה היום בקול תרועה רמה, ולמרות הסקרנות הרבה – לא התקיים שידור ישיר ממשפט האלפים.

כל המידע שאזרחי ישראל יכולים לקבל מהמשפט הוא מידע המגיע מעיתונאים שנוכחים במשפט.

שני מקומות בהם תוכלו לזכות בשידור חי ורציף ולקבל את פרוטוקול המשפט נמצאים ביוטיוב: ערוץ היוטיוב של אלי ציפורי ואבי וייס וערוץ היוטיוב של עו"ד כנרת בראשי.

כידוע, לפיד הוא עד תביעה בתיק 1000. החקירה הראשית שלו, זו שנערכה על ידי התביעה, ארכה 25 דקות בלבד – לא אופייני לחקירה ראשית של מי שהוכתר כ"עד מפתח".

כבר עם תום החקירה הראשית בידי עו"ד גילדין, נציג הפרקליטות, התברר שלפיד לא "זרק את מילצ'ן מכל המדרגות" כפי שטען, ולמעשה פעל בניגוד עניינים חמור מכיוון שהיו לו קשרים עם מילצ'ן קודם כניסתו לפוליטיקה, ואף על פי כן לא נמנע מלעסוק במה שהיה עשוי להועיל למילצ'ן.

מילצ'ן פנה ללפיד כדי שיאריך את הפטור ממס שקיבל מ-10 שנים ל-20 שנה.

ללפיד היו שלוש גרסאות שונות אודות תשובתו לנתניהו בנוגע למילצ'ן, ושתי גרסאות שונות לגבי מיקום הפגישה איתו.

כל התיק כולו בנוי על דבריו של לפיד ואין שום תיעוד לפגישות, אין עדים, אין שום ראיה שמחזקת את עדותו של לפיד בחקירת המשטרה.

עו"ד עמית חדד מטעם הסנגוריה עימת את לפיד עם סיפוריו על שירותו הצבאי והביא דוגמאות נוספות על מנת להוכיח כי לפיד נוטה להמציא סיפורים על חייו, ועל כן אינו עד אמין.

בנוסף, הראה עו"ד חדד שאם יש מישהו שקיבל מתנות בעלות ערך רב ממילצ'ן הוא דווקא לפיד ולא נתניהו, וגם אם קיבל אותן קודם כניסתו לפוליטיקה, הרי שיש כאן "שלח לחמך", ועל לפיד היה להמנע מלעסוק בענייני מילצ'ן.

hofit
Author: hofit

לחצו כאן להצטרפות לקהילת הוואטסאפ השקטה שלנו ותקבלו את כל העדכונים לפני כולם

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
2 תגובות
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אור
אור
1 שנה לפני

הלך המפתח, נשאר העד הפרובלמטי היאיר שעוד לא האיר ולא יעיר לעולם אישאללה…. כמו המתאגרף הידוע מאז שכל הדרך אל הרינג עשה שרירים הזויים ונפל חנוק אאוט בסיבוב הראשון, בקונטראסט ענק , לדעתו של טו מי , אביו מולידו, אשר ניפח את הנמושה מגלי צהל בפרוטקשן עלוב אשר נגמר בבושת פנים ובבושת פנים מה רינג לעולמי עולמיא…

אור
אור
1 שנה לפני
הגב ל  אור

מתי כבר ילמד מחרחר הריב והמדון על כל הצרות שהוא גורם לאנשי-שלומו אשר מתביישים להראות פניהם בציבור גם כש ״המנהיג״ מסתתר בביתו ברמא״ג

כתבות נוספות

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
2
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום