ביום חמישי האחרון פירסם ינון מגל צילום של אדם חרדי העומד בשולי מצעד הגאווה שהתקיים בתל אביב ובידו שלט. מגל הוסיף: "חרדי שנוהג לעמוד במצעד הגאווה עם שלט: "אני מוחה", נעצר היום בצהריים על ידי המשטרה עד למוצאי שבת".
רגע לפני כניסת השבת אירעה תפנית מפתיעה: "השופטת ציפורה משה מבית משפט השלום בתל אביב שיחררה אותו ללא תנאים אחרי שנזפה במשטרה: "אסור להחזיק שלט במדינת ישראל? מה עם זכות ההפגנה? מה, זה רק לצד אחד?"
בהקשר הזה יש לציין כי השבוע פורסמו בערוץ 14 נתונים לגבי האכיפה המשטרתית במחאות:
במחאות השמאל בחצי השנה האחרונה נעצרו 96 אנשים בלבד ולא הוגשו כתבי אישום.
לשם ההשוואה, בזמן הגירוש מגוש קטיף בשנת 2005 נעצרו 6000 מפגינים והוגשו 700 כתבי אישום.
![יש שופטים בתל אביב?! 1 Meir](https://secure.gravatar.com/avatar/058dc5915fc48fadd61463223de81503?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)