בתום לב? "הפורום החילוני" הפיץ שקר לגבי "ראש יהודי" – והתנצל

עמותת "הפורום החילוני" ששמה לה למטרה להפוך את המרחב הציבורי בישראל לחילוני, הפיצה שקר על עמותת "ראש יהודי" - והתנצלה

Artboard 22 copy 12

היום, א' בסיוון התשפ"ג, פרסמה עמותת "הפורום החילוני" הודעת התנצלות בעקבות מידע שקרי שהפיצה על ח"כ שמחה רוטמן ועמותת "ראש יהודי".

העמותה, אשר שמה לה למטרה להפוך את המרחב הציבורי בישראל למרחב חילוני, פרסמה לפני תשעה ימים במסגרת פוסט בפייסבוק כי עמותת "ראש יהודי" קיבלה מהמדינה בשנים האחרונות סכום של כ-440 מיליון ש"ח במקום 440 אלף ש"ח. הפוסט אותו פרסמה היה רווי בשנאה ובהסתה וכן בקריאה להתנגד להדתה.

בהודעת ההתנצלות שפורסמה היום, כתבה העמותה: "לפני תשעה ימים עשינו טעות. כתבנו פוסט על אירוע בו התארח ח"כ שמחה רוטמן אצל עמותת "ראש יהודי" בתל אביב. בדקנו כמה כסף קיבלה העמותה בתמיכה מהמדינה בשנים האחרונות, ובטעות כתבנו 440 מיליון שקל במקום 440 אלף שקל. כמובן שלא התכוונו להטעות, וזו הייתה טעות בתום לב. אנחנו מתנצלים עליה".

האם אכן טעות בתום לב?

hofit
Author: hofit

לחצו כאן להצטרפות לקהילת הוואטסאפ השקטה שלנו ותקבלו את כל העדכונים לפני כולם

המכללה לחיים1
עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
1 תגובה
הישן ביותר
החדש ביותר המדורג ביותר
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
המלך עופר המשיח
המלך עופר המשיח
1 שנה לפני

אף אחד לא אמר שהחרדים אוכלים ילדים של גויים. אמרו שהם (לא כולם) לא מגזר יצרני. לא כולם. סטטיסטית. עוד 15 שנים, על פי המגמה הנוכחית, 18% מהמדינה בלי תעודת בגרות ו 47% מהכנסות המגזר החרדי מגיעות מהמדינה. קצת ביקורת עצמית לא תזיק. לצעוק "אנטישמיות" זה מנגנון הגנה קלאסי — אבל לא רלוונטי. אל תחמיאו לעצמכם עם לוגיקה עקומה כזו. יש יהודים שסטו מהדרך וצריך לתת להם אפשרות להשתקם ולהצטרף לחברה או, במידה וייתעקשו (כמכלול) על האמונות הקיצוניות אז כמו נשות הכותל, לגרש אותם לפינה אחרת. מדינת הלכה חדשה ליהודים "האמיתיים". שיעבדו ויממנו את מאות אלפי ה"עילויים" בעצמם.

בקום המדינה האדם הדתי לא התנהג ככה. דורש שנשים יצאו לו מהמרחב בשביל שיוכל לתפקד. במצב הנוכחי, שהם באים בדרישה שהצבא יהפוך לחרדי החדש שמדיר נשים וחייב שכולם יכבדו אותו ויתנו לו דירה ומכונית על חשבון הציבור. עדיף שיקימו לעצמם מדינה נפרדת עם צבא שיתאים להם. שייקחו את המקומות הקדושים. אנחנו נבוא לבקר — רק שייתחשבו ויתנו לבעלים לבוא ביחד עם הנשים. לעג לנשים: הקואליציה לא רק מדירה נשים כשהיא ממנה 24 גברים בלי אף אישה וכשהיא שוללת תקציבים מנשים וכשהיא מצביעה נגד חוקים להגנה על נשים. הקואליציה גם לועגת להן בריש גלי. לוין מבקש תמיכת נשים ומבטיח שהשופטים שלו … הגברים שתמנה הקואליציה החרדית… יידאגו להן. בן גביר עולה לקרוא שמות של נרצחות בזמן שהוא דורש הרשעה קודמת כדי לאפשר הגנה מאנשים אלימים… אלו נותנים כסף לקיצונים שצועקים "שיקסע מנוולת" ברחוב לנשים חרדיות! אפילו הדירו את טלי הצועקת בראש מהפגנת 15 המיליון אבל הביאו במקומה "משפיענית רשת" בשביל לשכנע את החלציים של המסורתי-כאילו-חרדי שלא ישים לב שלוקחים כסף מהילדים שלו.

כתבות נוספות

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
1
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום