רבים מבני הדור שלנו חשים לעיתים שתם עידן השליחות וההקרבה למען רעיונות גדולים: המדינה משגשגת, החיים שלווים יחסית והחברה נהנית מתרבות של שפע. אם כך אילו אידאלים נשארו לנו להתמסר אליהם?
הרב אהרון אגל-טל אומר שאמנם כיום איננו מנהלים מלחמות וקרבות הרואיים אך מוטלת עלינו משימה לא פחות חשובה עבור עם ישראל. בדבריו קורא הרב להשתחרר מ"תסביך הנחיתות" ולהרים את נס הזהות היהודית בגאון מתוך שאיפה לחבר את כל אחינו לערכי היהדות.
צפו בקטע:
![מספיק להתבייש בזהות היהודית שלנו! 1 שמואל פריד](https://secure.gravatar.com/avatar/08b76b2b99a4d887bf636440b883b848?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
[…] אלעד צדיקוב, חבר מועצת העיר הרצליה מטעם "דגל התורה" ופעיל נמרץ למען זהות יהודית. […]