מה עדיף – להיות שכיר או עצמאי?
"ללמוד אומנות? ממה תתפרנסי בדיוק?!"
האומנית רחלי מושקוביץ מספרת על הביקוש לתרבות ולאומנות שהולך וגדל ומתארת כיצד, כעצמאית, היא מפתחת את "שריר האמונה" מדי חודש בחודשו: "מאה אחוז השתדלות – מאה אחוז ביטחון"
השחקנית, הסופרת והמחזאית רחלי מושקוביץ מספרת על השיעור באמונה שהיא עוברת כעצמאית בכל חודש ומגלה האם בכלל אפשר להתפרנס מאומנות
מה עדיף – להיות שכיר או עצמאי?
"ללמוד אומנות? ממה תתפרנסי בדיוק?!"
האומנית רחלי מושקוביץ מספרת על הביקוש לתרבות ולאומנות שהולך וגדל ומתארת כיצד, כעצמאית, היא מפתחת את "שריר האמונה" מדי חודש בחודשו: "מאה אחוז השתדלות – מאה אחוז ביטחון"
שתף :
פורטל החדשות של TOV, הוא זירת אקטואליה ותרבות המשלבת לראשונה עדכונים מכל הנעשה במגזר, ומאפשרת צריכת תכנים תרבותיים נקיים ומסוננים. באתר תמצאו תוכן הנוגע לכם בכל תחומי החיים כשהוא נקי ומסונן.
אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום