האם נסגר תיק "המימד החמישי?" כן, ולא.
פרשת "המימד החמישי" מורכבת ממספר פרשות בתחומים שונים ומערבת אישים רבים כמו: בני גנץ, יורם אלשיך, רם בן ברק, אוליגרך רוסי שהוא מקורב של אהוד ברק ועוד. בינתיים מסתובב ברחבי העולם מידע אישי על אזרחי מדינת ישראל משום שהחברה קיבלה גישה למאגר המידע של משטרת ישראל ולשיטות לחימה בפשע. בני גנץ עדיין "מוחזק" בגרון מה שהופך אותו למועמד מסוכן ביותר לראשות הממשלה.
"שומר סף" – ד"ר גדי טאוב מארח את ניצב משנה בדימוס אבי וייס
!["המימד החמישי": התיק נסגר, הפרשה נמשכת - "שומר סף" עם ד"ר גדי טאוב ואבי וייס 1 orna](https://secure.gravatar.com/avatar/21fb40cb27f640de43df98a06f919413?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
אבי וייס אדם נדיר ..בחכמתו ויושרו….ירבו כמותו בישראל אמן כן יהי רצון
מה עובד הכי טוב והכי משפיע ב״מדינה״ שהיתה שלנו??? המסכות של ״השמירה״ על הילדים, חחחח
אם הפרטים שלנו אצל אוייבנו אוי ואבוי לנו