לדברי הרב ראובן פיירמן, "איננו מבינים את גודל המאורע של מדינת ישראל. אם נבין – יום העצמאות יהיה הרבה יותר שמח".
הוא מסביר כי בעם ישראל פועלים לאורך ההיסטוריה, וגם היום, שני כוחות שמצויים במתח ביניהם: משיח בן-יוסף שכוחו בבניה ובפיתוח, ומשיח בן-דוד – הרוחני, שחושב על המהות. לדברי הרב, הקרע בין שני הכוחות הללו מסוכן יותר מאשר האויבים החיצוניים לנו.
השמאלנים החילונים הקימו – בהצלחה מסחררת – את המדינה, וכעת הם חולמים שהיא תהפוך למדינת כל אזרחיה. נשיאת בית המשפט אסתר חיות, למשל, הייתה בין חמשת השופטים שהצביעו בעד חוק "איחוד משפחות", שהיה ממלא את ישראל בערבים ומוביל לאסון. האירוניה היא שדווקא הקבוצות שמביאות לכאן אוכלוסיות זרות הן הראשונות שיברחו כשהמצב יסלים כתוצאה ממעשיהן.
בהתייחסות למחאת השמאל בימים אלה, אומר הרב פיירמן כי מדובר ב"שוד המילניום – הם הצליחו לגנוב מדינה שלמה".
כמו כן, הוא מדגיש את רמת הארגון המופתית של המוחים – מה שמעלה את החשד לשימוש בבינה מלאכותית.
האם יש מקום לאופטימיות?
בהחלט: "משיח בן-דוד קלט לאיזו תהום הובילו אותנו אחינו השמאלנים, ומתעורר כעת כדי לקחת את ההנהגה לידיים – זהו דבר עצום".
צפו בראיון המלא
![הרב ד״ר פיירמן: אסתר חיות וחבריה כמעט המיטו אסון על מדינת ישראל 1 Emuna Frid](https://secure.gravatar.com/avatar/dede4474ec57115e8443aef6abed8707?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
Author: Emuna Frid
כותבת
לשמוע ולא להאמין למה היה יכול להיות
לעניות דעתי המאבק הוא לא בין משיח בן יוסף למשיח בן דוד
זה בין שבט בנימין לבין שבט יהודה
שבט בנימין טרם הפנים שהמלכות היא לשבט יהודה
אשמח להביא הוכחה לדבריי
החיות האלה הרסו את בסיס המדינה ומקומם בתליה או בכלא שיבחרו
הנושא מחייב שיחה בניהם כפי שהיה בין משה לאלוקים ״בחת העגל״. אולי נבין זה את זה ונערך את מלחמתם של מקימי המדינה כמו ״הרצל״ שעמל וטרח רבות להכרה בינלאומית למדינה יהודית. בע״ה השם התבונה תגבר ונגיע להכרה עצמית במדינת ישראל שהיא מדינת היהודים