אשת התקשורת דנה ורון גדלה בצפון תל אביב בבית חילוני, ובגיל 19 חזרה בתשובה דרך תנועת חב"ד. בראיון לאלעזר שטורם היא מספרת על המסע המתמשך והבלתי פוסק של תהליך התשובה, ומעידה שגם כיום, אחרי שעברו מעל עשרים שנה מאז החלה לשמור תורה ומצוות – היא עדיין מתמודדת עם שאלות ותהיות חדשות.
ורון מדברת על הצורך לבחור בכל פעם מחדש בקרבה לאלוקים ומשתפת שכל הליך בחירה מביא איתו העמקה נוספת בעולמה הרוחני. היא משליכה את ההתבוננות הזו גם על הקרע בעם ואומרת שגם הוא יכול להיות הזדמנות להתבוננות ולבחירה מחדש.
מה הייתה דנה עושה היום אילו לא הייתה חוזרת בתשובה?
צפו בראיון המלא:
![דנה ורון על תהליך התשובה: כמו בזוגיות - אני בוחרת באלוקים בכל פעם מחדש 1 שמואל פריד](https://secure.gravatar.com/avatar/08b76b2b99a4d887bf636440b883b848?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)