סמוטריץ מגיב למתקפות נגדו

ח"כ סמוטריץ מסרב להתנצל על דבריו נגד נשיאת ביה"מ העליון שנפטרה השבוע

Artboard 22 copy 12
קרדיט: אבשלום ששוני, פלאש 90.

בראיון ל-103 התייחס חבר הכנסת בצלאל סמוטריץ', לסערה בעקבות דבריו על מותה של נשיאת בית המשפט לשעבר, מרים נאור וסירב להתנצל.  סמוטריץ' פתח את דבריו אומר: "אני משתתף בצערם על הטרגדיה שנפטרה בפתאומיות ובטרם עת אבל כשמעלים על נס את פועלה כנשיאת בימה"ש העליון, יש גם צד שני.

אם כולם היו שמים בצד את המורשת ואת פועלה ועסוקים באבל ובכאב אז בסדר, אבל כשכולם הופכים את זה לשיר הלל אז אני כן במשך שנים נלחם באקטיביזם השיפוטי ובעיוותים המוסריים והערכיים הגדולים של מערכת המשפט. גם ברגע הזה אני חושב שיש מקום לומר את הדברים. אמרתי את זה בצורה אנושית ועדינה. לא מצליח להבין איך אנשים שבעבר רצו להאמין שגם הם שותפים איתנו וביקרו אותה במילים מאוד קשות שאפילו אני לא הייתי משתמש בהן, פתאום שוכחים הכל".

סמוטריץ הגיב לביקורות של יאיר לפיד ואחרים ואמר כי "מאז שהוקמה הממשלה כולם עסוקים בסגנון וכועסים עליי שאני לא חנה בבלי. אני חושב שהעיסוק הזה נועד לברוח מהעיסוק במהות. למה יאיר לפיד נכנס להיסטריה ומשתלח בי? הוא לא מסוגל ללכת למקום בו יש שיח על מהות כי לאיש הזה יש אפס מהות והכל דיבורים."

"לכן כל פעם שאני מדבר על מהות הוא נבהל ובורח. אין להם בעיה עם הפרת הבטחת בחירות, הונאה ושקרים, אבל אם אומרים להם שזה לא בסדר ואומר לשקרנים שהם משקרים, הם אומרים 'איך אתה מדבר לא יפה, חנה בבלי מתהפכת בקברה'".

לחצו כאן להצטרפות לקהילת הוואטסאפ השקטה שלנו ותקבלו את כל העדכונים לפני כולם

המכללה לחיים1
עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

כתבות נוספות

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום