"בני אדם, באופן טבעי, נוטים ליפול למלכודת של יצירת המון", אומר יונתן יהב, "ראינו דוגמאות במהלך ההיסטוריה, אך בעידן המודרני, הפכנו עוד יותר פגיעים".
עד לפני כ-200 שנה התפיסה הדתית הייתה השולטת, והיא זו שמילאה את תודעתם ואת נשמתם של בני האדם. כיום, כשהתפיסה היא תפיסת עולם מטריאליסטית-רציונליסטית, קל יותר לשלוט בתודעה של האנשים: "האליטות מאמינות בה וגם ההמון, ולכן אנשים חילוניים הם פגיעים יותר בפני הבניית פסיכוזת המונים".
לפי יהב, על סמך מחקרים מבוססים, ישנו ריק שנוצר מתוך חילוניות, מתוך החיים המודרניים והפלסטיים, ולתוכו אפשר להכנס ולהשתיל מחשבות.
"המטרה של ההפגנות היא למלא את הצורך החברתי, הנושא הוא לא חשוב. בגלל זה אנחנו רואים בהפגנות אנשים עולצים. אנשים לא מעוניינים בעובדות אלא בחיבור החברתי. הקולקטיב נותן את המשמעות. זה תהליך היפנוטי, מדובר בהיפנוזה ממש. בין היתר, התקשורת עושה את זה, באמצעות חזרה אינסופית. זה היה אז "הנאשם נתניהו", עכשיו זה "המהפכה המשטרית" וכדומה. זו היפנוזה, וזה מתדרדר עד לרמות פסיכוטיות.
צפו בראיון המלא:
![מחקר: תקשורת עלולה ליצור פסיכוזת המונים 1 hofit](https://secure.gravatar.com/avatar/8614fde96e5af068987e17e4792682a6?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
היא כבר הוכיחה זאת מעבר לכל ספק בקורונה,ראשית ההפחדה על מגיפת סוף העולם,אח"כ תעמולת החיסונים,החיסון יעיל ובטוח ובמקביל הסתרה,הכחשה והגחחה של כל דעה או נרטיב שונה,זה חוזר עכשיו ובגדול.
ליונתן יהב: הבסיס האבולוציוני לדבריך
https://www.youtube.com/watch?v=n57ZPxSIRgY&t=3s
חחחח…..איזה שטויות. זה מה שנקרא פסיכולוגיה בגרוש. איזה מרואיין מטומטם שבעצמו עוסק בתעמולה.