עו"ד יורם שפטל מגיע לפינתו הקבועה "סוגר חשבון״ אצל אלעזר שטורם, והפעם עם הרקטור של האוניברסיטה העברית, פרופ׳ ברק מדינה: "שמעתי עימות בין פרופ' רות גביזון ז"ל, אשת שמאל מובהקת אבל בניגוד מובהק למה שמאפיין אנשי שמאל, היא הייתה ישרה כמו סרגל. העימות היה בינה לבין פרופ' ברק מדינה, איש שמאל קיצוני. העימות היה לגבי הסוגיה האם לבית המשפט העליון יש סמכות לפסול חוקי יסוד? בשורה התחתונה אמרה רות גביזון שחוקי היסוד מחוקקים על ידי הכנסת, שהם הריבון והעם, ולא שלטון של שופטים שחושבים שהם פועלים למען העם גם אם הם צודקים ולכן אין להעלות על הדעת פסילה של חוקי יסוד, ללא סמכות".
שפטל: "פרופ' מדינה, הרקטור של האוניברסיטה העברית, מביא דוגמאות שקריות, ״אם מחר יהיו חוקי נאצים״ ועל סמך תיאוריות מופרכות כאלה הוא נותן לשופטים את הסמכות. אם 94 ח"כים כמו אלו שקיבלו את ההחלטה לגרש מחבלים, היו מקבלים חוק יסוד איום ונורא, זה רצון העם גם מימין וגם משמאל. מי הם בכלל 15 השחצנים האלה? אבל ברק מדינה בז לעם. בשבילו הם אספסוף".
צפו בראיון המלא באולפן ערוץ TOV
![שפטל על שופטי העליון: "מיהם בכלל 15 השחצנים האלה?" 1 משה מאירסדוף](https://secure.gravatar.com/avatar/da0e03851e69eb3c23c056716ed88045?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
שפטל מגן הנאצי דמיאניוק מעיז לפתוח את הפה מול שופטי בית המשפט העליון-בושה