הרב שמואל אליהו מקווה לשחזר את הפגישה שהתקיימה לאחרונה בין מספר רבנים וטייסים, ולערוך מפגשים נוספים במספרים גדולים יותר בין חלקי העם. המטרה היא להרחיב את השיח בחברה הישראלית, אשר לדברי הרב, הוא הצעד הראשון ההכרחי כדי לדון בדברים ומשם להתאחד.
בשבוע הבא יערך כנס הדברות בנוכחות הרב אליהו, בו הוא מקווה לראות נציגות גם ממחנה השמאל.
בהמשך הראיון עלתה התייחסות להזנחת ההערכות לקראת רעידות אדמה. הרב אליהו מבהיר שניתן ללמוד מהרעידה האחרונה בטורקיה כי בניה נכונה של מבנים מגנה עליהם מפני קריסה. הוא בטוח שמדינת ישראל היא מדינה מתוקנת בנושא הזה, אך אינו יכול לומר את אותו הדבר לגבי בניה במגזר הערבי – שבחלקה הגדול נעשית ללא היתרים.
צפו בראיון המלא
![הרב שמואל אליהו: "קיום שיח הוא הצעד הראשון ליציאה מהמשבר" 1 Emuna Frid](https://secure.gravatar.com/avatar/dede4474ec57115e8443aef6abed8707?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
Author: Emuna Frid
כותבת