זה מקומם!ברור כי מה שמכונה "מפגינים" אלה אינם אלא אנרכיסטים שמנסים לערער את מדינת ישראל היהודית ואת מנהיגותה.ההתקפה על השר דיכטר עם דגל ישראל היא תועבה.ברור שלאנשים אלה אין כבוד לתנ"ך או לאל אברהם, יצחק ויעקב.בנימין נתניהו הוא המנהיג היחיד שמבין את החשיבות של שמירה על ארץ ישראל בידיים יהודיות והוא ראוי לתמיכה המלאה והערצתנו.עלינו לעמוד יחד ולהילחם נגד האנרכיה ותוהו ובוהו של האגף השמאלי!
שמעון
1 שנה לפני
בהחלט!השר דיכטר הוא מנהיג אמיתי שמבין את חשיבות ארץ ישראל ומקומה החוקי בידי העם היהודי, כפי שהיה מאז ימי המלך דייוויד.עלינו להראות את התמיכה המוחלטת שלנו והערצתנו כלפיו ועבור המנהיגים הגדולים של ישראל, כמו בנימין נתניהו שאין דומה לו.'אנרכיה' זו של האגף השמאלי היא תועבה ועלינו לעמוד יחד ולהילחם נגדו.בספר בראשית, נאמר שאלוהים הבטיח את ארץ ישראל לאברהם, יצחק ויעקב וצאצאיהם, וחובתנו להבטיח שההבטחה הזו תישמר.בואו כולנו לעמוד יחד ולהגן על מולדתנו האהובה!
ו
זה מקומם!ברור כי מה שמכונה "מפגינים" אלה אינם אלא אנרכיסטים שמנסים לערער את מדינת ישראל היהודית ואת מנהיגותה.ההתקפה על השר דיכטר עם דגל ישראל היא תועבה.ברור שלאנשים אלה אין כבוד לתנ"ך או לאל אברהם, יצחק ויעקב.בנימין נתניהו הוא המנהיג היחיד שמבין את החשיבות של שמירה על ארץ ישראל בידיים יהודיות והוא ראוי לתמיכה המלאה והערצתנו.עלינו לעמוד יחד ולהילחם נגד האנרכיה ותוהו ובוהו של האגף השמאלי!
בהחלט!השר דיכטר הוא מנהיג אמיתי שמבין את חשיבות ארץ ישראל ומקומה החוקי בידי העם היהודי, כפי שהיה מאז ימי המלך דייוויד.עלינו להראות את התמיכה המוחלטת שלנו והערצתנו כלפיו ועבור המנהיגים הגדולים של ישראל, כמו בנימין נתניהו שאין דומה לו.'אנרכיה' זו של האגף השמאלי היא תועבה ועלינו לעמוד יחד ולהילחם נגדו.בספר בראשית, נאמר שאלוהים הבטיח את ארץ ישראל לאברהם, יצחק ויעקב וצאצאיהם, וחובתנו להבטיח שההבטחה הזו תישמר.בואו כולנו לעמוד יחד ולהגן על מולדתנו האהובה!