בשבוע האחרון ראש הממשלה יאיר לפיד קרא לראשי ערים לא לשתף פעולה עם הממשלה העתידית. הרמטכ"לים לשעבר קראו להמונים לצאת לרחובות. מבחינת יו"ר המכון לאסטרטגיה חינוכית יהודית, הרב אהרון אגל-טל זה טירוף: "ארגוני שמאל קיצוני בסיוע של תקשורת אלימה החליטו שהנושא הכי חשוב בעולם הוא נושא קהילת הלהט"ב כאילו זה הדבר הכי חשוב בעולם. איבדנו את השפיות".
בראיון לאורנה ישר הוא מצר על העובדה שכל כך הרבה אנשים לא יודעים מה כתוב בתורה שהם כל כך מפחדים ממנה, וקורא לשרים בעתיד לא לדאוג רק למגזר אלא לדאוג ללימודי היהדות של כל עם ישראל.
צפו בראיון המלא.
התעדכנו בתוכן היומיומי שלנו רק בערוץ ToV
אגל
![הרב אגל-טל בקריאה לשרים החדשים: "אל תדאגו רק למגזר שלכם. יש פה פיקוח נפש המוני" 1 משה מאירסדוף](https://secure.gravatar.com/avatar/da0e03851e69eb3c23c056716ed88045?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)