צפו באלעזר שטרום ופרופ' דוד פסיג פותחים את סדרת הפרקים של "מסע לעתיד". בפרק הראשון מספר פרופ' פסיג על הצלוחתיו בתחום וכיצד הצליח לחזות אירועים הרבה לפני שקרו.
התעדכנו בתוכן היומיומי שלנו רק בערוץ ToV
!["מסע לעתיד" פרק 1: פרופ' דוד פסיג מסביר איך חזה את אסון התאומים כבר בשנות ה-90 1 משה מאירסדוף](https://secure.gravatar.com/avatar/da0e03851e69eb3c23c056716ed88045?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)
פרופ' דוד פסיג, חוקר עתידים באוניברסיטת בר אילן, פותח את הסדרה "מסע לעתיד" בהסבר על המתודולוגיות והשיטות לפיהן אפשר לחזות את העתיד
צפו באלעזר שטרום ופרופ' דוד פסיג פותחים את סדרת הפרקים של "מסע לעתיד". בפרק הראשון מספר פרופ' פסיג על הצלוחתיו בתחום וכיצד הצליח לחזות אירועים הרבה לפני שקרו.
התעדכנו בתוכן היומיומי שלנו רק בערוץ ToV
שתף :
פורטל החדשות של TOV, הוא זירת אקטואליה ותרבות המשלבת לראשונה עדכונים מכל הנעשה במגזר, ומאפשרת צריכת תכנים תרבותיים נקיים ומסוננים. באתר תמצאו תוכן הנוגע לכם בכל תחומי החיים כשהוא נקי ומסונן.
אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום