לאחר שנעצר בשבוע שעבר: שוחרר החשוד בהיעלמות הנער מוישי קליינרמן

100 ימים לאחר שנעלם והיה נדמה כי הפרשייה מגיעה אל סופה, שחררה המשטרה את החשוד המרכזי - החקירה עדיין בעיצומה

Artboard 22 copy 12

שינוי דרמטי בחקירת היעלמותו של הנער מוישי קליינרמן בן ה-16 ממודיעין עילית שאבדו עקבותיו לפני 100 ימים באזור מירון. המשטרה עצרה חשוד מרכזי שנטען כי ככל הנראה יש לו קשר ישיר להיעלמותו של הנער, אך כעת נודע כי החשוד שוחרר. בהודעת המשטרה שפורסמה בעת מעצר החשוד, הוטל צו איסור פרסום גורף על פרטי החשוד והסיבה בגינה נלקח לחקירה.

אימו של הנער, גיטי קליינרמן אמרה בביקורו של מפקד המחוז עוזי לוי בביתה שהתשובות שניתנו לה בנוגע להתפתחות חקירתו של בנה אינן מספקות. עוד הוסיפה בכאב וכעס רב על גורמי החקירה: "אני לא מאמינה שאני יושבת פה בבית שלי אחרי 99 יום שהבן שלי מוישי נעלם, ולא עונים לי איפה הוא. אין לנו קצה חוט".

הוריו של מוישי – גיטי ושמואל שלחו מכתב לשר הביטחון בני גנץ בכדי שזה יעזור להם במציאת בנם: "פנינו למשטרה כדי שיעזרו לנו לאתרו, וגם אנו מצדנו עושים מאמצי על בנושא. עד כה כל הנסיונות לאתרו עלו בתוהו. אי אפשר לתאר את הקושי והצער, את הדאגה לחייו כל שניה. אנו חווים כבר 100 יום של מתח אין-סופי, סימן שאלה אחד גדול שנוגס בנו באכזריות, רגע אחר רגע".

עוד הוסיפו בפנייה נרגשת: "המשטרה מעורבת בנושא כבר שלושה וחצי חודשים, ומשום מה לא רואים התפתחות מיוחדת, ואין שום קצה חוט. מדובר פה בחשש לחייו של קטין, אזרח ישראלי, בכל רגע שעובר. אנו פונים אליך כמוצא אחרון בתור האדם שיכול לעזור לנו. גם אתה אבא, ואתה יכול להבין קצת מה שעובר עלינו כהורים, בדאגה יומיומית, שמאיימת להוציא אותנו מדעתנו. חוסר הוודאות פוגע ביכולת שלנו לתפקד נורמלי בבית, לטפל בשבעת ילדינו האחרים, בעבודה, ובלימודים".

https://old.tovnews.co.il/%d7%90%d7%99%d7%a4%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%99%d7%a9%d7%99-%d7%a7%d7%9c%d7%99%d7%99%d7%a0%d7%a8%d7%9e%d7%9f/

ההורים המשיכו במכתבם וממש התחננו לסיוע: "אנחנו מתחננים אליך, אתה האחראי על הצבא ועל שירותי הבטחון, עזור לנו למצוא את מוישי האהוב שלנו. אין לנו יום ולא לילה, כל רגע קריטי. כידוע אנו מתגוררים ביהודה ושומרון, הריבון כאן הוא הצבא עליו אתה אמון. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה שתיכנס לתמונה ותפעיל את הצבא, תכניס את היחידות לאיתור נעדרים ותעזור לנו למצוא את מוישי שלנו".

הם הוסיפו כי בכוחותיו של שר הביטחון לגייס כוחות משימה מיוחדים בכדי לאתר את מוישי: "כידוע מקום העדרותו במירון- מקום גאוגרפי קשה ונאמר לנו על ידי רבים שלצבא יש יכולות מבצעיות גבוהות לאיתורו כמו: עוקץ/איתן ומרול. אנחנו בטוחים שאם כבודו יפעל, יפעיל ויעשה כל שביכולתו נמצא את מוישי ונחזירו הביתה בהקדם".

 

 

 

לחצו כאן להצטרפות לקהילת הוואטסאפ השקטה שלנו ותקבלו את כל העדכונים לפני כולם

המכללה לחיים1
עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות

כתבות נוספות

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום