הפוליטיקאי וח"כ לשעבר אורן חזן בראיון לערוץ TOV לכבוד חגיגות יום שחרור ירושלים: "לא צריך להרבות בדיבורים. עם ישראל מראה מה זו ריבונות ומה זו משילות ובעיקר מה זה עם שלא מפחד מדרך ארוכה וגם לא מאיומים של האויב". הוא מוסיף ואומר: "אנחנו כאן כדי להישאר. מניפים את דגל ישראל כחול לבן בגאווה".
חזן השיב לשאלה האם הוא שמח שנתנו לעבור דרך שער שכם, והשיב: "בוודאי. הסיפור של שער שכם זו פיקציה, זה עוד אחד משערי ירושלים. אם זה היה תלוי בי הייתי מפרק את כל החומות האלה כי לבסוף הן חומות טורקיות". בסיום הוא אומר: "עתידה ירושלים להיבנות עד דמשק ובע"ה כך יהיה".
![ח"כ לשעבר אורן חזן בראיון לכבוד חגיגות יום ירושלים 1 משה מאירסדוף](https://secure.gravatar.com/avatar/da0e03851e69eb3c23c056716ed88045?s=96&r=g&d=https://old.tovnews.co.il/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png)