למרות שעברה כמעט שנה מהרצח של דסטאו ביסט הי"ד: הרצח טרם פוענח

בני משפחתו של דסטאו ביסט הי"ד שנרצח ברמלה בתקופת הפרעות בערים המעורבות דורשים לחזור ולחקור את הפיגוע

נריה
דסטאו ביסט
תמונה: באדיבות המשפחה

בני משפחתו של דסטאו ביסט הי"ד שנרצח ברמלה בתקופת הפרעות בערים המעורבות דורשים לחזור ולחקור את הפיגוע בו נרצח אבי המשפחה בסיוע השב"כ "גל הטרור האכזרי מוכיח כי לטרור אין תאריך תפוגה".

פיגועי הטרור ברחבי הארץ במגמת עלייה. משפחתו של דסטאו ביסט הי"ד שנרצח ברמלה בזמן אירועי הפרעות בערים המעורבות סביב מבצע 'שומר החומות', קוראת למשטרה ולשב"כ לחזור ולחקור את רצח אביהם על רקע לאומני, זאת לאחר שהמשטרה והשב"כ נמנעים לחקור את מקרה הרצח על רקע לאומני.

משה שטה, חתנו של דסטאו הי"ד, אומר כי הפיגועים בשבועיים האחרונים אינם מותירים מקום לספק "במהלך חקירת האירוע בו נרצח דסטאו, אמרו וחזרו במשטרה, כי הרצח שהתבצע, היה לאחר שבוע וחצי מסיום חג הרמדאן ואי אפשר לקשור אותו לכוונות לאומניות של הרוצחים", סיפר שטה.

https://old.tovnews.co.il/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%99%d7%94%d7%95%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9c%d7%94-%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%97%d7%95%d7%93%d7%a9-%d7%94%d7%a8/

"הפיגועים הנוראיים לאחרונה מוכיחים את ההפך הגמור", מסביר שטה, "הטרור הרצחני לא מבדיל בין יום רגיל ליום חג. ארבעת הנרצחים בבאר שבע, ושני שוטרי מג"ב שנרצחו בחדרה, והנרצחים בבני ברק נרצחו כי הם יהודים. כי הם חיו והגנו על מדינת ישראל ועל זכותם של היהודים לחיות כאן. בלי שום קשר לחג הראמדן שעוד לא החל בכלל".

"הטרור מרים ראש. ההסלמה ההולכת ומתגברת כמו לפני שנה בדיוק. דסטאו נרצח באמצע הרחוב כי הוא היה יהודי. משטרת ישראל כשלה בחקירה של הרצח של דסטאו ונזכרה להתחיל לחקור מאוחר מדי, דבר שהביא אותם לתרץ את אוזלת ידם בטענות שאין כאן פיגוע ממניעים לאומניים. לקראת יום השנה למותו של דסטאו, מגיע לו צדק. מדינת ישראל צריכה למצוא את רוצחיו ולדון אותם בכל חומרת הדין", הוסיף שטה.

בסיכום דבריהם, דרשו המשפחה לחזור ולחקור את רצח אביהם ביתר שאת "חקירת מותו של אבינו אינה יכולה להישאר במצב מושהה. אנחנו דורשים ממשטרת ישראל ומהשב"כ לחזור לחקירת התיק ולהאיץ את התהליכים. ככל שאנחנו מתרחקים מיום הפיגוע, כך הסיכויים להעמיד את רוצחיו לדין הולכים וקטנים. אל תשכחו את אבא שלנו", כתבו בני המשפחה.

נזכיר כי דסטאו ביסט הי"ד בן ה-74 נפגע על ידי רוכבי אופניים חשמליים במהלך מבצע שומר החומות. לפי עדויות הנוכחים פגעו בו הרוכבים בכוונה תחילה, ניסו לחזור ולדרוס את הנוכחים בתחנה ולאחר מכן נמלטו מהמקום. כשלושה שבועות לאחר מכן נפטר דסטאו מפצעיו.

לחצו כאן להצטרפות לקהילת הוואטסאפ השקטה שלנו ותקבלו את כל העדכונים לפני כולם

עוד באותו נושא
רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
הרשמה
עדכן אותי
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
המכללה לחיים1

כתבות נוספות

שתף :

רוצים להתעדכן מיד כשיש חדש?
הצטרפו לניוזלטר:
0
מה אתם חושבים? נשמח שתגיבו.x

תחזית מזג האוויר

אפשר לבחור ערים מסוימות בלחיצה על המיקום

זמני היום